czwartek, 24 stycznia 2019 r.  Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Wiadomości z tagiem Austria  RSS
Wiedeń za 78 PLN

Dodano: 15.01.2019 8:32 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Zaplanuj podróż do Austrii - bezpośrednio z Gdańska do Wiednia lecimy liniami Wizz Air. Cena dostępna dla członków Discount Club. Tanie loty z Gdańska do Wiednia Z Gdańska do Wiednia lecimy liniami Wizz Air. Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie internetowej przewoźnika. Cena obowiązuje dla członków Discount Club, przy dowolnej metodzie płatności (Visa, MasterCard, przelew bankowy)... pochodzi z serwisu .

Imprezy w czeskich ośrodkach narciarskich

Dodano: 07.01.2019 9:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Stacje narciarskie w Czechach tradycyjnie zapraszają na liczne imprezy sportowe. Poniżej prezentujemy najciekawsze wydarzenia, które odbędą się w nadchodzących tygodniach. W miejscowości Deštné w Górach Orlickich odbędzie się 22-26 stycznia dwudziesta pierwsza edycja słynnego wyścigu psich zaprzęgów Šediváčkův long. W zawodach uczestniczy 700 psów zaprzęgowych i ponad 100 maszerów z Czech, Niemiec, Austrii, Chorwacji, Węgier... pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Zimowy sezon 2018/2019 na Słowacji

Dodano: 03.01.2019 9:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Odkąd u naszych południowo wschodnich sąsiadów rozbłysła gwiazda TMR (Tatry Mountain Resorts), rozwój najbliższych nam narciarskich stacji nabrał niebywałego tempa. TMR wyznacza dziś standardy nie tylko na Słowacji, ale także w krajach ościennych, przede wszystkim w Polsce i w Czechach. Ale nie tylko, bo także w Austrii, w Karyntii, czyli także w Alpach, gdzie kompania uzyskała dostęp do infrastruktury Mölltalerskiego lodowca.

Źródło: magazynswiat.pl

Nassfeld - zimowy urlop last minute

Dodano: 12.03.2018 14:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jeden z 10 najlepszych ośrodków narciarskich w Austrii wystartował w grudniu. 110 świetnie przygotowanych kilometrów tras narciarskich, 30 nowoczesnych kolejek linowych i wyciągów, gwarancja śniegu dzięki sprzyjającemu klimatowi oraz 100 słonecznych godzin więcej niż na północ od Alp - wszystko to sprawia, że serca wszystkich fanów sportów zimowych biją tu zdecydowanie szybciej. Dla spóźnialskich mamy dobrą wiadomość - zimowy sezon potrwa w tym regionie aż do 8. kwietnia. Miłośnicy białego szaleństwa mają więc ostatni dzwonek, aby spróbować jeszcze w tym sezonie swoich sił na austriackich stokach.

Tagi: Jedź, Austria
Źródło: www.skionline.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 podroze.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone