poniedziałek, 18 lutego 2019 r.  Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
Wiadomości z tagiem Azji  RSS
Linie Emirates otworzą codzienne połączenie z Dubaju do Phnom Penh i Bangkoku

Dodano: 18.02.2019 12:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy


1 czerwca tego roku linie Emirates otworzą nowe codzienne połączenie do Phnom Penh (PNH) i Bangkoku (BKK). Rejs z Dubaju do Phnom Penh przez Bangkok zapewni pasażerom podróżującym między stolicami Kambodży i Tajlandii większy wybór lotów. Podróżujący z obydwu krajów Azji Południowo-Wschodniej zyskają także łatwiejszy dostęp do globalnej siatki połączeń Emirates obejmującej ponad 150 kierunków w... pochodzi z serwisu .

Bangkok za 1815 PLN

Dodano: 18.02.2019 10:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Linie lotnicze KLM oferują nam przeloty w atrakcyjnej cenie do Azji - z Gdańska do Bangkoku polecimy od 1815 PLN w dwie strony. Loty z Gdańska do Bangkoku Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie internetowej www.klm.com. Najniższe ceny biletów do Tajlandii dostępne są w maju i czerwcu 2019 roku. Przeloty z Gdańska do Bangkoku odbywają się... pochodzi z serwisu .

Źródło: latamyzgdanska.pl

Nowy kierunek w Azji w ofercie LOTu

Dodano: 06.02.2019 9:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Polskie Linie Lotnicze LOT zapowiedziały uruchomienie kolejne azjatyckiej trasy. Jesienią przewoźnik rozpocznie rejsy do Indii. To szósty kierunek w Azji w ofercie LOTu. Samoloty będą latać na tej trasie 5 razy w tygodniu.

Źródło: www.latajznami.pl

Urodzinowa promocja w LOT

Dodano: 01.02.2019 15:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Linie lotnicze LOT uruchomiły wielką urodzinową wyprzedaż - w promocji znajdziemy bilety w promocyjnych cenie na przeloty z Gdańska do Europy, Azji oraz Ameryki Północnej. Tanie loty z Gdańska Bilety rezerwujemy na stronie LOTu. Przeloty odbywają się liniami LOT Polish Airlines z przesiadką w Warszawie. W promocji znajdziemy przeloty z Gdańska do wybranych miast w Europie, Azji... pochodzi z serwisu .

Tajlandia – wymarzony kierunek o każdej porze roku

Dodano: 28.07.2017 12:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

en położony w południowo-wschodniej Azji kraj jest warty odwiedzenia niezależnie od pory roku. Kusi smakami i widokami. Jest krajem sprzeczności – od pięknych, dziewiczych wysp, przez niesamowite parki narodowe, aż do Bangkoku – miasta, które nigdy nie zasypia. Co warto zjeść, zobaczyć i gdzie szukać miejsca, w którym odpoczniesz? Sprawdź! Zasmakuj w kuchni azjatyckiej Curry [...]

Źródło: blog.esky.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 podroze.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone