poniedziałek, 27 maja 2019 r.  Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Wiadomości z tagiem Berlin  RSS
Polska nagrodzona podczas targów turystycznych w Berlinie

Dodano: 26.05.2019 9:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Polskie stoisko narodowe zdobyło pierwsze miejsce w kategorii "Najlepszy wystawca z Europy" na targach turystycznych ITB Berlin 2018 - poinformowała w poniedziałek w komunikacie Polska Organizacja Turystyczna. Stoisko było przygotowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz POT.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Berlin za 142 PLN

Dodano: 08.05.2019 16:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Zaplanuj podróż do Niemiec - tanie loty z Gdańska do Berlina za 142 PLN w dwie strony oferują nam linie lotnicze easyJet, cena dostępna dla wszystkich. Tanie loty z Gdańska do Berlina Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.easyjet.com. Najniższe ceny biletów dostępne są w maju 2019 roku. Cena obowiązuje przy podróży tylko z bagażem podręcznym.... pochodzi z serwisu .

Źródło: latamyzgdanska.pl

Wielka promocja wrześniowa LOT-u! Bilety już od 199 PLN!

Dodano: 20.09.2018 6:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy


LOT uruchomił promocję na wszystkie rejsy w rosnącej siatce połączeń. Przez kolejnych 9 dni, bilety na podróż tam i z powrotem w atrakcyjnych kierunkach jak Ryga, Budapeszt, Wilno, Berlin dostępne są w niskich cenach. Promocja trwa do 28.09 i obejmuje ofertę połączeń z Warszawy jak również wielu innych miast w Polsce. Promocja LOT-u umożliwia pasażerom [...]

Źródło: lubiepodroze.eu

Linie lotnicze Air Berlin odwołują loty długodystansowe. Nie będzie zwrotów za bilety

Dodano: 02.10.2017 18:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Będące w upadłości linie lotnicze poinformowały o zawieszaniu i likwidowaniu części połączeń długodystansowych, które były zaplanowane do 15 października tego roku. Część z tych pasażerów, których loty wypadną z rozkładu, nie będzie mogła nawet liczyć na zwrot pieniędzy. O sprawie pisze portal Deutsche Welle. Jak to w ogóle możliwe, że i bilety, i pieniądze przepadną? [...]

Tagi: Linie, Berlin
Źródło: www.podrozemagazyn.pl

Top 5 miast na imprezowe wyjazdy w Europie

Dodano: 17.06.2016 17:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wyszukiwarka noclegów HomeToGo.pl przygotowała zestawienie miast Europy, do których powinny udać się grupy znajomych, które uwielbiają imprezować. Oto kilka imprezowych wskazówek, na które warto zwrócić uwagę planując grupowy wyjazd. Berlin – miasto, które nie zasypia Selekcjonerzy w berlińskich klubach są bardzo surowi, co prawda w kolejce do nich można stać nawet do kilku godzin, ale imprezy... pochodzi z serwisu .

Tagi: Berlin
Źródło: https:

MIKOŁAJ NA SAMOLOCIE. ZRÓB ZDJĘCIE, WYGRASZ NAGRODY

Dodano: 01.12.2015 21:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Linie Air Berlin mają bożonarodzeniowy samolot. Już po raz piąty świąteczny Airbus wozi pasażerów i wita ich wesołym "hello". Jeśli uda Ci się go sfotografować masz szanę na nagrodę od przewoźnika. Co trzeba zrobić by zdobyć upominek?

Źródło: www.latajznami.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 podroze.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone