poniedziałek, 06 lipca 2020 r.  Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji
Wiadomości z tagiem Jesteśmy  RSS
(7) Śmieszne skarpetki - sklep online

Dodano: 05.07.2020 23:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jesteśmy sklepem, który zajmuje się dostarczaniem skarpetek czy też bielizny w naprawdę wielu modelach. Specjalnością oferty naszego sklepu są wesołe skarpetki w wielu różnych interesujących wzorach. Kolorowe skarpetki, które sprzedajemy, dostępne są w wielu rozmiarach, czy też w rzeczywiście bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie zapewniane przez nas skarpetki są ciekawe, niespotykane czy też godne uwagi. W sprzedaży mamy również bieliznę odpowiedniej jakości. Bardzo serdecznie zachęcamy do naszego sklepu, nasze śmieszne skarpetki będą świetnym prezentem dla każdego.

Źródło: noclegi.hiperogloszenia.pl

(7) Oferujemy towary poprawiające stan zdrowia

Dodano: 02.07.2020 0:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nasza firma zapewnia towary mające wpływ na komfort życia i stan zdrowia. Cały produkowany przez naszą firmę sprzęt jest naprawdę wysokiej klasy oraz spełnia normy ISO 9001:2009. Zapewniamy między innymi takie towary jak wózki elektryczne, balkoniki, produkty przeciwodleżynowe czy też laski i kule. Możemy zapewnić szeroki wybór nie tylko produktów, ale także 100% wsparcie zatrudnianych przez nas pracowników oraz naprawdę niskie ceny. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na zakupy w naszej firmie będzie mógł polepszyć stan posiadanego przez siebie zdrowia jak również swoich bliskich.

Źródło: noclegi.hiperogloszenia.pl

(7) Jota - Dystrybutor olejów

Dodano: 29.06.2020 15:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Od wielu lat prowadzona przez nas firma obsługuje klientów na rynku będąc dystrybutorem olejów firmy Shell. W danym momencie nasza oferta jest o wiele szersza jak również obejmuje też płyny i kosmetyki samochodowe jak również żarówki sporej ilości sprawdzonych producentów. Dzięki obszernej ofercie towarów potrafimy zagwarantować, że każdy kto zdecyduje się na zapoznanie z naszą ofertą będzie zachwycony. Zapewniamy artykuły wykorzystywane w lotnictwie, ciężkich maszyn oraz oczywiście samochodów osobowych. Jesteśmy przekonani, że warunki współpracowania z naszą firmą dla każdego będą pasujące , a także każdego zachwycą. Zachęcamy gorąco.

Źródło: noclegi.hiperogloszenia.pl

Emirates polecą Airbusem A380 do Londynu i Paryża

Dodano: 25.06.2020 19:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Airbusy A380 od 15 lipca zaczynają obsługiwać podróżnych w trakcie lotów linii Emirates do londyńskiego Heathrow oraz do Paryża. Pandemia spowodowała uziemienie floty w marcu, teraz flagowe samoloty Emirates wracają na trasy. - Airbusy A380 są popularne wśród naszych klientów, a loty nimi dostarczają niezapomnianych wrażeń. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy wysłać te maszyny w przestworza na... pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Pokoje gościnne "Pod Bocianami"

Dodano: 22.06.2020 9:13 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Jesteśmy położeni w Stegnie, małej nadmorskiej miejscowości na Żuławach Wiślanych nad Zatoką Gdańską , w rejonie Mierzei Wiślanej. Znajdujemy się w cichej, spokojnej okolicy w samym sercu...

Źródło: www.kwatery-prywatne.net

Fundacja Alberta Schweitzera przeciwko sieciom Hilton i Best Western

Dodano: 08.05.2019 12:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Fundacja Alberta Schweitzera wzywa sieci hoteli Hilton i Best Western do rezygnacji z jaj klatkowych na całym świecie. Fundacja bierze udział w ogólnoświatowej kampanii ponad 60 organizacji działających na rzecz poprawy dobrostanu zwierząt. "Jesteśmy przekonani, że obie firmy wkrótce przestaną serwować gościom jaja z okrutnych hodowli klatkowych", mówi Karolina Skowron, dyrektorka Fundacji Alberta Schweitzera. Hilton [...]

Źródło: https:

reklama

Copyright © 2008-2020 podroze.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone