środa, 21 listopada 2018 r.  Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Wiadomości z tagiem Kolejna  RSS
5 najlepszych miejsc na jesienny weekend

Dodano: 19.11.2018 22:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Złota polska jesień już się niestety skończyła, ale pogoda nadal jest dla nas bardzo łaskawa. Tak dobrej pogody w listopadzie nie było od lat, dlatego też warto ją wykorzystać i zaplanować wyjazd na weekend przed zimą. Gdzie można ciekawie spędzić czas? Białowieża Kolejna propozycja dla osób pragnących odpoczynku od miasta, pędu i technologii. Tutaj problem... pochodzi z serwisu .

Tagi: Gdzie, Kolejna
Źródło: nawalizkach.com.pl

Kolejny etap konsolidacji PGL i początek integracji sektora lotniczego w Polsce

Dodano: 01.11.2018 9:06 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Cztery kluczowe spółki lotnicze znajdujące się pod kontrolą Skarbu Państwa – Polskie Linie Lotnicze LOT, LOT Aircraft Maintenance Services, LS Airport Services i LS Technics – zostały dziś włączone do Polskiej Grupy Lotniczej. To kolejny etap konsolidacji PGL i początek integracji sektora lotniczego w Polsce. Dzisiaj, 10 października, decyzją premiera Mateusza Morawieckiego nastąpiło wniesienie aportem lotniczych spółek do Polskiej Grupy

Kolejna nowość w Szczyrku. SMR i COS połączone nowym wyciągiem!

Dodano: 31.10.2018 14:46 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Na tę wiadomość czekali od dawna wszyscy miłośnicy narciarstwa w Polsce. Po spektakularnych zeszłorocznych inwestycjach w tym sezonie powstała kolejna, jakże ważna – już w grudniu zostanie uruchomiona nowa 6-osobowa kanapa, łącząca Szczyrk Mountain Resort z Centralnym Ośrodkiem Sportu. Ale to niejedyne nowości na szczyrkowej mapie narciarskiej.

Źródło: businesstraveller.pl

Kolejki do wyciągów - antyreklama czy może wręcz przeciwnie?

Dodano: 22.03.2018 11:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W tym roku zima nie rozpieszczała narciarzy - śniegu w większości ośrodków nie było zbyt wiele, a kiedy już się pojawił w większych ilościach, w wielu miejscach trzeba się było zmierzyć z odwiecznym problemem polskich stacji narciarskich - kolejkami do wyciągów. W dwa pierwsze weekendy marca, trzeba było w niektórych stacjach czekać na krzesło lub gondolę nawet 45 minut... Czy tak musi być? Z czego to wynika? Czy w końcu duże kolejki do wyciągów do dobrze czy źle dla stacji narciarskich?

Tagi: Kolejna
Źródło: www.skionline.pl

Kolejna tajemnica Egiptu odkryta. Znaleziono mumie, które liczą 3,5 tys. lat

Dodano: 19.04.2017 11:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Egipskie Ministerstwo Starożytności obwieściło, że dokonano w ich kraju niezwykle cennego odkrycia. Archeolodzy natrafili na grobowiec, zawierający...

Źródło: turystyka.wp.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 podroze.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone