poniedziałek, 06 lipca 2020 r.  Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji
Wiadomości z tagiem Linie  RSS
Wizz Air poleci z Katowic i Gdańska na wyspę Mykonos

Dodano: 01.07.2020 11:15 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Linia Wizz Air poleci z Gdańska i Katowic do Mýkonos w Grecji. Nowe połączenia zostaną uruchomione 4 sierpnia. Bilety dostępne są już od 129 PLN w jedną stronę. Mýkonos to grecka wyspa na Morzu Egejskim, należąca do archipelagu Cyklady, położona między wyspami Tinos, Siros, Naksos oraz Paros. Liczne plaże i krystalicznie czyste morze przyciąga miłośników sportów wodnych. Entuzjaści... pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Linie Emirates wznawiają usługi naziemne dla klientów premium

Dodano: 01.07.2020 11:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Klienci klasy premium mogą znowu cieszyć się z usług, takich jak prywatny kierowca czy poczekalnia na lotnisku w Dubaju, które wracają po analizie pod kątem ich bezpieczeństwa. Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków ostrożności, aby podróżni i pracownicy linii byli bezpieczni na każdym etapie swojej podróży. Na początek Emirates otworzyły jedną lożę na Terminalu 3 w... pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Nowe połączenie Wizz Air: Z Gdańska na Mykonos

Dodano: 30.06.2020 20:16 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie w sezonie letnim nowego połączenia do Grecji - z Gdańska polecimy na Mykonos. Pierwszy rejs z Gdańska na Mykonos został zaplanowany na 4 sierpnia 2020 roku. Loty na grecką wyspę będą się odbywały dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty: Gdańsk - Mykonos 15:45 - 19:50 Mykonos -... pochodzi z serwisu .

Źródło: latamyzgdanska.pl

Linia Wizz Air wznowiła loty do Wielkiej Brytanii

Dodano: 29.06.2020 15:21 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Linia Wizz Air, zgodnie z wytycznymi polskiego Urzędu Lotnictwa Cywilnego, wznowiła loty do Wielkiej Brytanii. Pierwszy, po długiej przerwie samolot z Polski na Wyspy Brytyjskie odleciał 28 czerwca z Gdańska do Londynu Luton. Urząd Lotnictwa Cywilnego wydał komunikat, który dopuszcza loty z/do Wielkiej Brytanii, pod warunkiem, że na pokładzie samolotów wykonujących loty z/do Wielkiej Brytanii... pochodzi z serwisu .

Linie Emirates dodają 7 kolejnych miast do swojej siatki połączeń

Dodano: 29.06.2020 11:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W lipcu linie Emirates wznawiają regularne loty pasażerskie do 7 kolejnych miast – Chartum (od 3 lipca), Ammanu (od 5 lipca), Osaki (od 7 lipca), Narity (od 8 lipca) oraz do Aten, Larnaki i Rzymu (od 15 lipca). Emirates umożliwiają dogodne połączenia przez lotnisko w Dubaju dla klientów z całego świata. Wszystkie działania odbywają się... pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Nowe połączenie Ryanair: Z Gdańska na Cypr

Dodano: 26.06.2020 15:24 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Linie lotnicze Ryanair uruchomią jeszcze w tym sezonie letnim połączenie z Gdańska do Pafos na Cyprze - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Pierwszy rejs z Gdańska do Pafos został zaplanowany na 2 sierpnia 2020 roku. Połączenie na Cypr będzie sezonowe i według systemu będzie realizowane do połowy października 2020 roku. Loty mają się odbywać dwa... pochodzi z serwisu .

Źródło: latamyzgdanska.pl

Piloci Pakistan International Airlines bez licencji!

Dodano: 26.06.2020 15:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Linia Pakistan International Airlines była zmuszona zawiesić pracę 150 pilotów. Mieli oni bowiem sfałszowane uprawnienia do wykonywania zawodu! Wydawać by Artykuł Piloci Pakistan International Airlines bez licencji! pochodzi z serwisu BLOG.BLUESKY.

#LOTnaWakacje od 99 złotych

Dodano: 26.06.2020 10:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Pod hasłem #LOTnaWakacje Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły letnią siatkę połączeń. W lipcu i sierpniu pasażerowie będą mogli udać się na urlop do 36 najbardziej popularnych europejskich kurortów, oferowanych z dziesięciu krajowych portów lotniczych. Bilety na wakacyjne rejsy LOT-u dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach – już od 99 PLN.

* Finansowe * Hipoteczny

Dodano: 25.06.2020 9:12 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Potrzebne pieniądze pożyczek między osobami fizycznymi w obliczu trudności finansowe, aby wreszcie przełamać impas, które powodują banków, przez odrzucenie aplikacji rekordy kredytów? Jestem indywidualnych ekspertów finansowych, możliwość udzielenia pożyczki, kwotę, którą należy i z warunków, które ułatwią życie. Są to obszary, w których może Ci pomóc: * Finansowe * Hipoteczny Pożyczki inwestycyjne * Auto pożyczki * Konsolidacji zadłużenia * Linia kredytowa * Drugi kredyt hipoteczny. * Umorzenia kredytu * Osobiste pożyczki Są oznaczane, bankowego ograniczenia i nie masz na rzecz banków lub lepiej mieć projekt i potrzebują finansowania, zły kredytowej rekordu lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, Fundusz do inwestowania w przedsiębiorstwa. Więc jeśli chcesz, aby pieniądze pożyczka nie wahaj się skontaktować się ze mną, aby dowiedzieć się więcej o moim bardzo korzystne warunki. Więc rozwiązanie Twoich problemów I finansowe oferta z 5000 € do € 800.000.000 z dobrym badaniem gwarancja 2%. PS: również udział w inwestycji w projekty bardzo opłacalne dla mnie propozycje (partnerstwo) powstrzymać się nie poważne osoby proszę udowodnić mi kontakt mój E-mail: [email protected] [email protected]

Źródło: noclegi.hiperogloszenia.pl

36 wakacyjnych kierunków w siatce LOT. Ceny biletów od 99 zł

Dodano: 24.06.2020 19:17 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Pod hasłem #LOTnaWakacje Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły letnią siatkę połączeń. W lipcu i sierpniu pasażerowie będą mogli udać się na urlop do 36 najbardziej popularnych europejskich kurortów, oferowanych z dziesięciu krajowych portów lotniczych. Bilety na wakacyjne rejsy LOT-u dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach – już od 99 PLN. Chorwacja, Hiszpania, Włochy, Malta, Bułgaria,... pochodzi z serwisu .

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 podroze.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone