niedziela, 18 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Wiadomości z tagiem Nami  RSS
Tanie loty długodystansowe. Nasz raport

Dodano: 17.08.2019 9:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Tanie loty długodystansowe to produkt ryzykowny, acz potencjalnie dochodowy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej przewoźników próbuje swoich sił w tym segmencie rynku.

Tagi: Tanio, Nami
Źródło: businesstraveller.pl

Dodatkowe opłaty w hotelach. Nasz raport

Dodano: 30.07.2019 17:42 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Ponoć prezydent Donald Trump jest najbardziej zapalonym golfistą spośród wszystkich nowych lokatorów zachodniego skrzydła Białego Domu i poświęca temu zainteresowaniu nawet do kilku godzin dziennie. Trump jest także właścicielem 17 klubów golfowych na całym świecie, w tym słynnego Trump Turnberry w szkockim Ayrshire, gdzie rozgrywane są zawody Ailsa Open Championship. Cały kompleks jest także gospodarzem licznych konferencji i imprez firmowych i należy do sieci niezależnych hoteli luksusowych o nazwie Luxury Collection, zarządzanej przez grupę Marriott International.

Źródło: businesstraveller.pl

TOP 5 niemieckich parków rozrywki

Dodano: 28.07.2017 14:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

arki rozrywki bez względu na pogodę są jednym z najfajniejszych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Kolorowe, bajkowe, pełne fascynujących przeżyć i przygody zachwycają kreatywnych, lubiących odkrycia, zabawy, gry, adrenalinę, a także amatorów przyrody i miłośników zwierząt. Nasi zachodni sąsiedzi mogą się pochwalić ponad 20 tego typu obiektami. Mają one długą tradycję i zaliczane są do [...]

Tagi: Nami
Źródło: blog.esky.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 podroze.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone