czwartek, 26 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Wiadomości z tagiem Pierwsze  RSS
Pierwsze urodziny Leonardo Royal Hotel Warsaw

Dodano: 18.04.2018 9:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W marcu 2018 swój pierwszy rok działalności na polskim rynku hotelarskim świętuje Leonardo Royal Hotel Warsaw. Hotel znajdujący się w budynku JM Tower u zbiegu ulic Grzybowskiej i Żelaznej został przejęty 15 marca 2017 przez grupę Leonardo Hotels.

Źródło: businesstraveller.pl

Nowy większy Dreamliner LOT-u wylądował w Warszawie

Dodano: 14.04.2018 9:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Nowy nabytek naszego narodowego przewoźnika już w Polsce. Dreamliner 787-9 zarejestrowany jako SP-LSA wylądował w Warszawie po pierwszym rejsie z Paine Field, lotniska obsługującego fabrykę Boeinga w Everett. To najnowszy i największy dotychczas samolot we flocie LOT-u. Pierwszy rejs – na razie bez regularnych pasażerów (tzw. delivery flight) - trwał ok. 11 godzin. Pokonany dystans to [...]

Źródło: businesstraveller.pl

W Szwecji powstała pierwsza elektryczna droga

Dodano: 13.04.2018 21:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Pierwsza na świecie elektryczna droga, która może naładować samochód w trakcie ruchu, została otwarta w Szwecji.

Tagi: Pierwsze
Źródło: www.rp.pl

Poszalej w górach - marcowe promocje TATRYSKI

Dodano: 06.04.2018 9:07 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Szukasz pomysłu na aktywne spędzenie czasu? W takim razie na pewno ucieszą Cię specjalne karnety i promocje na zimowe szaleństwa w marcu, przygotowane przez TATRYSKI. Zima wciąż trwa!
TATRYSKI przygotowało w tym sezonie specjalną ofertę skipassów dla miłośników narciarstwa, którzy planują wybrać się na zimowe szaleństwa w marcu. Od 5 marca czekają na nich promocyjne oferty. Pierwsze dwie dotyczą karnetów zakupionych przez internet, trzecia przeznaczona jest natomiast dla tych, którzy pragną nie tylko poszaleć na stokach, ale i skorzystać z dobrodziejstwa wód termalnych w białczańskiej TERMIE BANIA. Karnety TATRYSKI pozwalają cieszyć się wysokiej jakości trasami w Polsce i na Słowacji. To rozwiązanie ucieszy każdego, kto stawia na wygodę i dopasowanie do swoich potrzeb, karnet umożliwia bowiem przemieszczanie się po stokach bez konieczności stania w kolejkach i zatrzymywania przy bramkach.

Źródło: www.skionline.pl

Senator PO: Prezes Gersdorf odpowiedzialna za praworządność

Dodano: 05.04.2018 12:52 | 6 odsłon | 0 komentarzy

- Pierwszy prezes Sądu Najwyższego jest strażnikiem – jakby kiedyś powiedzieć, strażnikiem pieczęci – a dzisiaj byśmy powiedzieli, że jest jedną z osób w państwie, w największym stopniu odpowiedzialną za praworządność - mówił senator PO Aleksander Pociej w czwartkowym programie #RZECZoPOLITYCE.

Kamil Kaźmierkiewicz na czele hotelu Four Points by Sheraton Warszawa Mokotów

Dodano: 05.02.2018 12:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kamil Kaźmierkiewicz, ostatnio związany z hotelem MCC Mazurkas Conference Center, objął stanowisko powstającego w zagłębiu biurowym na warszawskim Służewcu 4-gwiazdkowego hotelu Four Points by Sheraton Warszawa Mokotów. Pierwsze doświadczenia zawodowe Kamil Kaźmierkiewicz zdobywał w dziale bankietów hotelu Kempinski w Monachium, a po powrocie do Polski w hotelu Intercontinental Warszawa, gdzie w ciągu 6 lat pracy przeszedł przez kolejne stanowiska w [...]

Źródło: www.e-hotelarz.pl

Na karnawał do Czech

Dodano: 12.01.2017 13:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Pierwsze wzmianki o zabawach zapustowych w Czechach pochodzą już ze średniowiecza, ale sam zwyczaj ma źródło w czasach pogańskich. Tradycje karnawałowe są głęboko zakorzenione w czeskiej kulturze. Słodkie pączki, przysmaki ze świnobicia i przede wszystkim barwne korowody w wioskach i miastach to nieodłączne elementy czeskiego karnawału. Korowody zapustowe w regionie Hlinecko, leżącym niedaleko Pardubic, zostały... pochodzi z serwisu .

Źródło: nawalizkach.com.pl

Śnieg na Saharze. Pierwszy raz od 37 lat!

Dodano: 21.12.2016 13:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W rejonie miasteczka Ain Sefra na Saharze pierwszy raz od 37 lat spadł śnieg. "The Telegraph" podaje, że śnieg pojawił się tam 19 grudnia. Poprzednim razem był widziany w 1979 r. Niezwykle rzadkie na tym terenie zjawisko uchwycił w obiektywie aparatu brytyjski fotograf Geoff Robinson.

Tagi: Pierwsze
Źródło: https:

Już jest nowy autorski przewodnika kulinarny Poznania

Dodano: 20.08.2016 9:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W punktach informacji turystycznej w Poznaniu oraz na portalu www.poznan.travel jest już dostępne drugie wydanie autorskiego przewodnika kulinarnego, wydanego przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną. W bezpłatnym folderze znalazło się łącznie ponad dwieście pięćdziesiąt adresów, które każdy smakosz powinien odwiedzić. Pierwsze wydanie ukazało się na przełomie 2014 i 2015 roku. Był to pierwszy poznański autorski przewodnik... pochodzi z serwisu .

Źródło: nawalizkach.com.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 podroze.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone