poniedziałek, 06 lipca 2020 r.  Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji
Wiadomości z tagiem Włoch  RSS
Toskania za 188 PLN

Dodano: 01.07.2020 9:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Zaplanuj podróż do Włoch - z Gdańska do Pizy polecimy za 188 PLN w dwie strony. Tanie loty z Gdańska do Pizy oferują nam linie lotnicze Ryanair, cena dostępna dla wszystkich. Tanie loty z Gdańska do Pizy Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.ryanair.com. Najniższe ceny biletów z Gdańska do Pizy dostępne są w lipcu 2020... pochodzi z serwisu .

Źródło: latamyzgdanska.pl

Mediolan Bergamo za 78 PLN

Dodano: 25.06.2020 10:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Zaplanuj podróż do Włoch - tanie loty z Gdańska do Mediolanu Bergamo za 78 PLN w dwie strony oferują nam linie lotnicze Wizz Air, cena dostępna dla wszystkich. Tanie loty z Gdańska do Mediolanu Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.wizzair.com. Najniższe ceny biletów z Gdańska do Mediolanu Bergamo dostępne są w lipcu 2020 roku. Cena... pochodzi z serwisu .

Źródło: latamyzgdanska.pl

Bari za 112 PLN

Dodano: 25.06.2020 9:09 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Zaplanuj wakakcyjną podróż do Włoch - tanie loty z Gdańska do Bari za 112 PLN w dwie strony oferują nam linie lotnicze Wizz Air, cena dostępna dla członków Discount Club. Tanie loty z Gdańska do Bari Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie www.wizzair.com. Najniższe ceny biletów z Gdańska do Bari dostępne są w sierpniu 2020 roku.... pochodzi z serwisu .

Źródło: latamyzgdanska.pl

Pielgrzymko-wycieczka do Włoch 8 dni

Dodano: 15.06.2020 18:45 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Dzień 1. Sobota Wyjazd z Poznania godz. 0:10. Przejazd przez Niemcy i Austrię. Sanktuarium Matki Bożej Korony Werony. * Dzień 2. Niedziela Werona: Arena, Casa di Julietta, Piazza dei Signori, Piazza dell’Erbe, Palazzo del Capitano, Palazzo degli Scaligieri, Torre dei Lamberti, Porta dei Borsari. Padwa: Bazylika św. Antoniego, stare miasto, Piazza delle Erbe.* Dzień 3 Poniedziałek *** Florencja: Kościół św. Krzyża, Plac Ratuszowy, Most Złotników, Katedra Santa Maria del Fiore i Baptysterium.* Dzień 4 Wtorek . *** Watykan: Muzeum Watykańskie z Kaplicą Sykstyńską (wstęp) i Bazylika św. Piotra. Rzym: Zamek św. Anioła, Panteon i część barokowa: Plac Navona, Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi. * Dzień 5 Środa *** Watykan: audiencja generalna (podczas pobytu Papieża w Rzymie). Rzym: Bazylika św. Jana na Lateranie i Święte Schody, Koloseum (z zewnątrz), Łuk Konstantyna, Forum Romanum, Forum Trajana, Kapitol, Plac Wenecki, Pomnik Ojczyzny. * Dzień 6 Czwartek *** Cascia – miejscowości św. Rity. Asyż: Bazylika św. Franciszka i św. Klary. Zwiedzanie Bazyliki Santa Maria degli Angeli z Porcjunkulą. * Dzień 7 Piątek *** Park Narodowy Cinque Terre wpisany na listę UNESCO. Riomaggiore, Manarola, Corniglia, Varnazza i Monterosso al Mare. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną do Polski. * Dzień 8 Sobota *** Przejazd nocny przez Austrię i Niemcy. Planowany przyjazd do Poznania o godz. 15:00. * Cena podana w ogłoszeniu: od 1670 zł/os.dotyczy wyjazdu przy pełnej obsadzie miejsc w autokarze. Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie w hotelach*** - 6 noclegów w pokojach 2 i 3-osobowe z łazienkami. wyżywienie: 6 śniadań kontynentalnych wzmocnionych i 6 obiadokolacji wg programu, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie Signal Iduna (NNW, KL, Assistance), podatek VAT, opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10zł/os. Cena podstawowa nie obejmuje: Koszt uczestnictwa w programie – patrz niżej ### Dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych. Dodatkowych opcji ubezpieczenia ### Koszt uczestnictwa w programie orientacyjnie wynosi ok. 110 EUR płatne obowiązkowo pilotowi w dniu wyjazdu i przeznaczony jest na: •rezerwację i zakup biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (Muzeum Watykańskie), •przejazdy komunikacją miejską w Rzymie i we Florencji, wjazdówki do miejscowości, •lokalnych obowiązkowych przewodników, obowiązkowych słuchawek, •podatki turystyczne (taksy klimatyczne), •przejazd pociągiem i wstęp na teren Parku Narodowego Cinque Terre. Szczegóły na naszej stronie - zapraszamy!

Koronawirus. To kraje, do których nie powinieneś jechać!

Dodano: 24.02.2020 18:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Z punktu widzenia zagrożenia epidemiologicznego, Główny Inspektor Sanitarny nie zaleca podróżowania do Chin oraz Korei Południowej, Włoch (w szczególności do regionu Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania, Lacjum), Iranu, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru i Tajwanu. Oto najnowszy komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego: Zachorowania na COVID-19 (zapalenie płuc spowodowane nowym koronawirusem SARS-CoV-2) – aktualizacja Aby ograniczyć epidemię,... pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Berrettini po raz pierwszy w półfinale Wielkiego Szlema

Dodano: 05.09.2019 5:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rozstawiony z numerem 24 Włoch Matteo Berrettini po pięciosetowym pojedynku pokonał w ćwierćfinale US Open faworyzowanego Gaela Monfilsa (rozstawiony z numerem 13) 3-6 6-3 6-2 3-6 7-6 (7-5) i po raz pierwszy w karierze awansował do półfinału wielkoszlemowego turnieju.

Tagi: Włoch, Open
Źródło: https:

B&B Hotels rozszerza współpracę z TrustYou

Dodano: 21.03.2018 1:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

B&B Hotels rozszerza współpracę z platformą TrustYou. Od 2012 r. narzędzia TrustYou wspierają B&B Hotels na terenie Niemiec, Włoch i Polski w zarządzaniu jakością usług i wizerunkiem poszczególnych obiektów. W celu zapewnienia zoptymalizowanego zbierania recenzji, zarządzania i marketingu w ramach jednej platformy dla całej sieci, usatysfakcjonowana dotychczasowymi efektami Grupa B&B Hotels, podjęła decyzję o rozszerzeniu [...]

Źródło: https:

Wrześniowe migawki z Italii - krótki wstęp do fotoreportaży

Dodano: 19.09.2017 14:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nadal uważam, że wycieczki zagraniczne to jest sport ekstremalny, gdy czasu jest mało a obiektów do zobaczenia bardzo dużo. Także w przypadku Włoch - potrzebujemy jednorazowo przynajmniej miesiąca, aby zwiedzić tylko kluczowe obiekty

Wrześniowe migawki z Italii - krótki wstęp do fotoreportaży

Tagi: Włoch, Italia
Źródło: www.wiadomosci24.pl

Super tanie loty do Chorwacji (Zadar), Hiszpanii (Santander), Włoch (Wenecja, Rzym) i innych z Berlina za 85 PLN!

Dodano: 11.07.2017 15:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

To dopiero okazja!

Źródło: www.fly4free.pl

reklama

Copyright © 2008-2020 podroze.hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone